Masz złą historię kredytową? Weź pożyczkę dla zadłużonych online z komornikiem

lis 22, 2017 przez

Masz złą historię kredytową? Weź pożyczkę dla zadłużonych online z komornikiem

W życiu różnie się układa, mogłeś stracić pracę i przestałeś spłacać swoje zobowiązania. Niestety trafiłeś do Bik. Teraz masz problem, ponieważ wypadł nagły wydatek i pilnie potrzebujesz gotówki, a żaden bank nie chce ci udzielić kredytu. Jest na to rozwiązanie kredyt dla zadłużonych z komornikiem.
Jesteśmy firmą z doświadczeniem na rynku finansowym. Rozumiemy współczesnego klienta i nie skreślamy go z powodu złej historii kredytowej. Wiemy też, że życie pisze różne scenariusze, stąd naszą ofertę kierujemy do osób zadłużonych, mających komornika, lub wobec których odbywa się aktualnie postępowanie komornicze.

 

Pożyczka dla zadłużonych online adresowana jest dla wszystkich, którzy potrzebują pieniędzy, niezależnie od ich zaległości, czy wpisania do Bik. Warunkiem uzyskania kredytu jest posiadanie gwaranta. Może nim być każdy, kto posiada stałe zatrudnienie oraz nieruchomość pod zastaw. Kwota kredytu to maksymalnie 25 tysięcy na okres do 36 miesięcy. Wszystko odbywa się online, formalności zajmują około 10 minut. Po pozytywnej weryfikacji wniosku, pieniądze są na koncie już po 24 godzinach. Nie ma ukrytych kosztów, czy prowizji.