Tom Tailor – co to za marka?

lis 6, 2021 przez

Tom Tailor – co to za marka?

Czy Tom Tailor franczyza to model biznesowy dla Ciebie? Tom Tailor to jedna z najpopularniejszych marek odzieżowych oraz obuwniczych. Powstała w Niemczech w 1962 roku. Obecnie produkty z metką Tom Tailor docierają do dwudziestu jeden krajów na świecie i stają się jeszcze bardziej dostępne dzięki Tom Tailor franczyza. Firma Tom Tailor Holding AG dzieli się na dwie wiodące marki: Tom Tailor i Bonita. Na pierwszą składają się: Tom Tailor, Tom Tailor Denim oraz Tom Tailor Contemporary, a na Bonitę: Bonita oraz Bonita Men.

Marka Tom Tailor charakteryzuje się znakomitym wyczuciem trendów, odpowiednich kolorów, a także korzystaniem z wysokiej jakości tkanin oraz materiałów. Czyni ją to jedną z najlepszych marek modowych na świecie. Stroje z każdej kolekcji łączą w sobie casualowe wykończenie z nieco subtelną, aczkolwiek silnie miejską i uniwersalną estetyką.

Produkty z metką Tom Tailor wyróżnia modne wykończenie z delikatnym nawiązaniem do klasyki. Wysoka jakość materiałów oraz dbałość o każdy detal sprawia, że zarówno odzież, jak i obuwie tej znanej niemieckiej marki doskonale sprawdzają się przy każdej okazji i w rozmaitych okolicznościach.

Oferta Tom Tailor to głównie miejski, lekko streetwearowy styl, który łącząc się z nowoczesnością dodaje casualowym stylizacjom wyjątkowości i pazura. Jednocześnie jest wierna sezonowym trendom modowym. Marka słynie z łączenia w swoich kolekcjach tego, co użyteczne z tym, co estetyczne i ładne. Dzięki temu każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Marka Tom Tailor to produkty, na które zawsze będzie popyt, dlatego warto wprowadzić je do oferty swoje sklepu. Najlepiej zrobić to nawiązując współpracę Tom Tailor franczyza z firmą GPoland. Agencja ta jest jedynym w Polsce reprezentantem marki Tom Tailor Polska, pomoże więc w wyborze odpowiedniej lokalizacji dla sklepu franczyzobiorcy, a także zapewni wsparcie w negocjacjach warunków najmu.

Ponadto, współpraca franczyzowa z agencją GPoland obejmująca markę Tom Tailor zapewnia również projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży. Warto skorzystać propozycji zatowarowania sklepu i wsparcia z zakresu visual merchandisingu.

Podobne

Tagi