Suave | 28.12.2013

Po świętach spędzonych w gronie rodzinnym Baby V postanowiła wybrać się do znajomych do słonecznego miasta Santa Monica leżącego nad Pacyfikiem w piątek (27 grudnia). Celem nie była plaża, ale dom położony na strzeżonym terenie, otoczony lasem. Paparazzi przyłapali Nessę, gdy wchodziła na obiekt, a także poczekali aż go opuści. Uśmiechu na twarzy Vanessy niestety nie było, ale za to standardowo zasłaniała się czym tylko mogła.

Koniec roku oznacza wiele plebiscytów i list z najbardziej popularnymi, najbardziej lubianymi i innymi naj.. Strona JustJared jak i jej młodszy odpowiednik JustJaredJr już udostępniła trzy listy, a w każdej z nich znajduje się Vanessa. Zacznijmy od JustJared i plebiscytu Najpopularniejszych Aktorek 2013, gdzie Nessa stanęła na podium i zajęła 3 miejsce, wyprzedziła ją tylko Angelina Jolie (#1) oraz Jennifer Lawrence (#2), na dalszych pozycjach znalazły się takie aktorki jak Kristen Stewart (#6), Nina Dobrev (#9) czy Charlize Theron (#21). W kolejnym notowaniu JJ wzięto pod uwagę 50 Najpopularniejszych Gwiazd 2013, gdzie panna Hudgens zamknęła pierwszą 10, a pierwsze trzy miejsca należały do Miley Cyrus, Angeliny Jolie oraz Kim Kardashian. W notowaniu JJJ stworzono listę 25 Najpopularniejszych Aktorek Młodszego Pokolenia, gdzie Nessa znalazła się na drugiej pozycji, wyprzedziła ją tylko koleżanka z planu Spring BreakersSelena Gomez. Trzecie miejsce należy do przyjaciółki Baby V – Ashley Tisdale, a dalsze miejsca zajmują: Ashley Benson (#12), Jennifer Lawrence (#18) czy Lucy Hale (#25).

Just Jared’s Most Popular Actresses 2013 | Just Jared’s 50 Most Popular Celebs 2013 | Just Jared Jr’s 25 Most Popular Actresses of 2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *