Suave | 16.02.2013

Zbliża się koniec kolejnego tygodnia lutego. W Stanach Zjednoczonych to miesiąc dbania o serce i zdrowy tryb życia. Vanessa przyłączyła się do akcji American Heart Association i już trzeci raz podje nam wskazówkę jak dbać o serce.

Miesiąc serca trwa! Podsumujmy więc… Podzieliłam się z wami moją Walking Playlist i wskazówkami dotyczącymi żywienia. Moją kolejną Heart Smart wskazówką jest robienie czegoś co powinniśmy kiedy możemy. Gotowi?

WYBIERZ SCHODY ZAMIAST WINDY

To bardzo prosty sposób, aby dodać trochę aktywności fizycznej do Twojego dnia i to za darmo! Nie trzeba płacić za członkostwo w siłowni, nie marnujesz czasu podczas dnia i możesz to zrobić sam. To proste, aby przejść cały dzień, bez żadnej aktywności fizycznej … zwłaszcza w przypadku samochodów, wind, schodów ruchomych, itp. Więc następnym razem kiedy będziesz w centrum handlowym, będziesz musiał iść na inne piętro w budynku lub będziesz wracać do mieszkania… wybierz schody! I jeśli nie jesteś fanem wchodzenia po schodach możesz po nich zejść. Jest to prostsze, a Ty i tak dajesz swojemu ciału trochę aktywności.

Wybieranie schodów zamiast windy jest łatwym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, obniżenie cholesterolu, pomaga w zapobieganiu chorób kości, i oczywiście zwiększa siłę w nogach. Uformuj „łydki” bądź gotowy na lato!

Czekajcie na moją kolejną Heart Smart wskazówkę w przyszłym tygodniu i nie zapomnijcie przyłączyć się do akcji Healthy Challenge z American Heart Association.

Xx, V

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *