Suave | 07.04.2013

W związku z utratą domeny TeamHudgens.pl nasza strona ponownie wraca do nazwy Vanessa-Hudgens.pl. Przepraszamy wszystkich za tak długi czas oczekiwana i mamy nadzieję, że przyzwyczaicie się na nowo do adresu strony.
Dużo osób narzekało również na stary już szablon strony. Nie martwcie się, nam też się znudził i chcemy go zmienić, ale z powodu braku czasu jak i pieniędzy musimy przełożyć to na połowę maja, a może nawet na 1 czerwca, kiedy to nasza strona będzie obchodzić już 5 urodziny!

W skrócie co się działo u Vanessy…
Jak wiecie, panna Hudgens zakończyła już promocję swojego najnowszego filmu Spring Breakers, gdzie grała wraz z Ashley Benson, Seleną Gomez, Rachel Korine oraz Jamesem Franco. Jako, że jej ukochany – Austin Butler zakończył już zdjęcia do serialu The Carrie Diaries, Vanessa nie powróciła do Nowego Jorku i jest w Los Angeles skąd oczywiście napływa do nas sporo zdjęć.
Oprócz tego, Baby V zaczęła kontaktować się ze swoimi fanami na wiele sposobów. Oprócz oficjalnej strony czy instagrama postanowiła wreszcie napisać coś na swoim oficjalnym twitterze @VanessaHudgens oraz założyła konto na tumblr.comVanessaHudgens.tumblr.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *