Aisha | 01.06.2012

Ten dzień nareszcie nastał! Po dość długim oczekiwaniu i jeszcze dłuższych przygotowaniach witamy wszystkich Nessasaurs’ów na oficjalnym otwarciu największej i (mamy nadzieję!) najlepszej polskiej stronie poświęconej amerykańskiej aktorce – Vanessie Anne Hudgens!

1 czerwca to dość wyjątkowa data – dokładnie cztery lata temu powstała pierwsza polska strona o Vanessie, czyli Vanessa-Hudgens.pl! Wspólnie uznaliśmy, że dzisiejszy dzień będzie idealną datą na otwarcie TeamHudgens.pl ;-) Nowy rozdział życia strony czas zacząć!

Jak z całą pewnością większość z Was pamięta, TeamHudgens.pl powstało po połączeniu się dwóch fansitów poświęconych Baby V: Vanessa-Hudgens.pl oraz VanHudgens.pl, dzięki czemu jesteśmy teraz dostępni pod trzema wymienionymi adresami. Wspólnymi siłami przez ostatnie trzy miesiące ciężko pracowaliśmy nad działami, aby na dzisiejszy dzień wszystko było dopięte na ostatni guzik. Tak też w Wasze ręce oddajemy aż pięć rozbudowanych podstron o pannie Hudgens (aktualnie wciąż trwają ostatnie poprawki, które potrwają jeszcze około tygodnia), obszerny dział poświęcony w całości życiu Vanessy oraz galerię zdjęć, w której aktualnie znajduje się prawie 70 000 plików! Przez ostatni tydzień regularnie dodawaliśmy newsy, dzięki czemu wciąż możecie być na bieżąco.

• Pierwszy krok TeamHudgens.pl – wspólna galeria zdjęć!
Większość z Was pewnie doskonale pamięta, że pierwszym krokiem do stworzenia TeamHudgens.pl była wspólna galeria zdjęć. Pierwotnie należąca do VanHudgens.pl galeria została przeniesiona na serwer BabyV.pl, gdzie dość szybko pojawił się nowy szablon, oczywiście autorstwa Ally. Do tej pory udało nam się zgromadzić prawie 70 000 zdjęć, co jest całkiem sporym osiągnięciem. » Odwiedź naszą galerię zdjęć!

• Kolejny krok, czyli TeamHudgens.pl w sieci
Drugim krokiem naszej współpracy było utworzenie kont na takich portalach społecznościowych jak Twitter czy też Facebook. Szybko udało nam się nawiązać kontakt z managerem Vanessy, Adamem, dzięki czemu oficjalne konto strony Vanessy śledzi nas na Twitterze ;-) Ponad to, w naszych followersach znajduje się oficjalny profil filmu „Spring Breakers”, a ostatnio nawet mama Nessy, Gina, po zaproszeniu jej przez Bartela na otwarcie strony, zaczęła śledzić konto TeamHudgensPL. Jeżeli tylko chcecie być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami z życia Vee, kliknijcie „Lubię to!” na Facebooku lub śledźcie nas na Twitterze ;-)

• Ostatni krok: tworzenie działów
Ostatnim, jednakże najbardziej czasochłonnym krokiem, była praca nad działami strony. Udało nam się przygotować aż pięć obszernych działów: style, fanlisting, graphic center, video center oraz lyrics, których opisy znajdziecie poniżej. Oprócz tego zachęcamy do zapoznania się z sekcjami poświęconymi Vanessie oraz stronie TeamHudgens.pl!

• Style » Odwiedź dział!
Dział w całości poświęcony modzie i stylowi Nessy. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie triki i wskazówki, aby wyglądać i ubierać się jak Twoja idolka: adresy sklepów, porady, obszerne informacje na temat ubrań Baby V – to wszystko przygotowała dla Was Suave. Co więcej: dział będzie na bieżąco aktualizowany, dlatego zachęcamy do częstych odwiedzin. Możecie również komentować treści i brać udział w głosowaniach na ulubiony outfit Vanessy.

• Fanlisting » Odwiedź dział!
Fanlisting jest listą wszystkich fanów panny Hudgens z całego świata. Wystarczy zaledwie minuta na wypełnienie mini formularza zgłoszeniowego, który zostaje wysłany do nas. Po akceptacji zgłoszenia przez jednego z administratorów, zostajesz dodany na listę. To nic nie kosztuje, dlatego nie zwlekaj i zapisz się do naszego fanlistingu już teraz, a następnie zaproś do niego znajomych!

• Graphic » Odwiedź dział!
W tej sekcji umieściliśmy grafikę do pobrania z Vanessą. Dzięki temu łatwo i szybko możesz przyozdobić swój pulpit, telefon bądź profil na twitterze/Gadu-Gadu/forum wizerunkiem swojej idolki – Vanessy. Jednak pamiętaj – wszystko zostało wykonane przez autorów strony, dlatego uszanuj naszą pracę i daj [c] credit.

• Video Center » Odwiedź dział!
Postanowiliśmy zgromadzić wszystkie najważniejsze videa związane z Vanessą i tak oto powstał kolejny dział – Video Center. Znajdziesz tutaj nie tylko wywiady z Baby V, ale również nagrania z koncertów, teledyski, trailery filmów i wiele, wiele więcej! Ta sekcja, podobnie jak Style, również będzie na bieżąco aktualizowana.

• Lyrics » Odwiedź dział!
Każdy prawdziwy fan Vanessy z pewnością doskonale zna jej piosenki. Lyrics to dział w całości poświęcony tekstom i tłumaczeniom wszelkich utworów wykonywanych przez pannę Hudgens. Znajdziesz tutaj zarówno słowa do piosenek z solowych płyt Nessy, jak i do tych z „High School Musical” czy też z filmu „Bandslam”, gdzie Baby V jako Sa5m wykonała przebojowe „Everything I Own”!

• Podziękowania
Podziękowania kierujemy przede wszystkim w stronę dwóch osób. Po pierwsze, Arek, na którego mogliśmy liczyć w każdej sytuacji. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za hosting i domenę. Gdyby nie fan-strefa.pl, nie mielibyśmy najmniejszych szans na stworzenie tak obszernej skarbnicy wiedzy o Baby V. Po drugie, niezastąpiona Ally, której zawdzięczamy design nie tylko na stronie głównej, ale również we wszystkich działach i w galerii zdjęć! Dziękujemy!

Podziękowania należą się również Wam, drodzy Nessasaursi. W końcu to dla Was tak ciężko pracowaliśmy przez ostatnie miesiące, aby teraz jeszcze lepiej i jeszcze szybciej dostarczać Wam informacje o Vanessie. Mamy nadzieję, że Was nie zawiedliśmy i obiecujemy utrzymać taki poziom do końca!

Zachęcamy do wyrażania swoich opinii w komentarzach bądź na czacie strony. Dajcie nam znać jak Wam się podoba TeamHudgens.pl!

Pozdrawiamy,
Aisha, Bartel, Clodagh, Kailee i Suave

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *