Kailee | 31.05.2012

1990 – Na fotografii po lewej stronie jest nie kto inny tylko dwuletnia Vanessa. Jak widać, Baby V już w dzieciństwie była uroczą dziewczynką – nic dziwnego, że wyrosła z niej taka piękna kobieta!

1995 – Właśnie w tym roku na świat przyszła młodsza siostra panny Hudgens, Stella. Na zdjęciu widzimy oczywiście Vanessę w czapce Świętego Mikołaja ( z tego mozemy wywnioskować, że zdjęcie pochodzi z grudnia) oraz mamę, Ginę.

1997 – Vanessa już w wieku dziewięciu lat wykazywała zainteresowanie aktorstwem. Zdjęcie zamieszczone obok zostało wykonane na potrzeby spektaklu Grinch – świąt nie będzie, w którym V nie tylko grała ale i… śpiewała!

2000 – Poznajecie tą dwunastoletnią dziewczynkę w kucyku i aparacie na zębach? Szkole zdjęcie Vanessy nie pozostawia wątpliwości, że dzięki dbaniu w młodości o zęby, Vanney teraz nie potrzebuje usług stomatologicznych! (:

2004 – Kariera Vanessy rozpoczęła się już w 2003 roku, kiedy to zagraław filmie Trzynastka, a następnie rok później w Thunderbirds. To zdjęcie pochodzi właśnie z okresu promowania Thunderbirds.

2005 – Kiedy w 2005 roku Vanessa przyszła na casting do High School Musical, z całą pewnością nie sądziła jak wielką sławę przyniesie jej ta rola! Zdjęcie po prawej stronie to fotografia z urodzin Ashley Tisdale – HSMowej Sharpay.

2006 – Ten rok z pewnością był przełomem w karierze V. Rola Gabrielli Montez w High School Musical otworzyła jej drzwi do światowej kariery. Wywiady, nagrody, kolejne propozycje, solowa płyta – każdy chciałby tak mieć w wieku zaledwie osiemnastu lat!

2007 – Kolejny udany rok, HSM odniosło jeszcze większy sukces! Jednak Baby V spotkała się również ze złymi aspektami życia gwiazdy – do internetu trafiły jej nagie fotki! Mimo to Nessa nie załamała się! I za to tak bardzo ją kochamy! (:

2008 – Na zdjęciu obok widzimy pannę Hudgens podczas promocji kolejnej, ostatniej części High School Musical. Baby V nie jest już tą samą nieznaną dziewczyną, jaką była zaledwie dwa lata temu – nagrywa kolejną solową płytę oraz przyjmuje nowe, zupełnie odmienne role!

2009Bandslam to pierwszy film po HSM, w którym Vee wciela się w Sa5m. Właśnie w 2009 roku film ten trafił na ekrany kin na całym świecie. Wtedy również Hudgens rozpoczęła pracę na kolejnym filmem, czyli Beastly.