Bartel | 24.05.2012

Say OK to drugi singel piosenkarki Vanessy Hudgens na jej debiutanckim albumie V, który został napisany przez Arnthora Birgisson i Savana Kotecha.
Początkowo inna piosenka, Let Go miałaby drugim singlem z albumu, ale została zastąpiona w ostatniej chwili Say OK. Piosenka została wydana na iTunes w dniu 12 stycznia 2007 roku, a do radia trafiła dwa miesiące później, 27 marca. W Nowej Zelandii piosenka została wydana 26 maja 2007, a w Europie 28 maja 2007 roku.
Piosenka znalazła się na płycie CD Radio Disney Jams, Vol. 10, jak również na Family Jams CD Under Walt Disney Records. Vanessa promowała singiel podczas High School Musical: The Concert i kilku otwarciach trasy koncertowej zespołu The Cheetah Girls: The Party’s Just Begun Tour.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Teledysk

Pierwsza wersja miała swoją premierę 12 stycznia 2007 roku, po premierze Cory w Białym Domu. Klip przedstawia Hudgens podczas trasy koncertowej High School Musical, przeplatany jest czarno-białymi ujęciami z życia Vanessy, szczególne okresu przygotowywania do nowych koncertów i spotkań z rodziną. Został wyreżyserowany przez Chrisa Applebaum, który był autorem jej pierwszego teledysku do singla Come Back to Me.

Druga wersja przedstawia Hudgens i jej ówczesnego chłopaka Zaca Efrona podczas zabawy na kręgielni z przyjaciółmi. Po zakończeniu gry, wybierają się do baru. Następnie Hudgens i Efron jadą na plaże, gdzie się wygłupiają i miło spędzają czas, później przyłączają się ich znajomi z kręgielni. Indywidualne ujęcia Hudgens zarówno w kręgielni jak i siedzącej na huśtawce na plaży przeplatają cały wideo klip.

Oficjalne wydania

Wersja Cyfrowa

 • „Say OK” – 3:32
 • Fizyczny Singiel (CD)

 • „Say OK” [Single Mix] – 3:32
 • „Say OK” [Albert Castillo Extended Remix] – 6:01
 • „Say OK” [Albert Castillo Remix] – 3:25
 • Przy piosence pracowali

  Vanessa Hudgens – wokal
  Arnthor Birgisson – klawisze, produkcja, autor słów
  Savan Kotecha – autor słów
  Brian Reeves – inżynier
  Jeanette Ohlsson – chórki