Suave | 31.07.2013


Love bugssss, jesień już za rogiem! Wiecie co to znaczy… Jesienna Moda! Bycie kreatywnym w swojej szafie jest zabawne, ale jeszcze lepsze jest dobieranie dodatków. Mówię o butach, botkach, i ponad gabarytowych torbach! Oto kilka moich must have na jesień. Nic nie jest powyżej 39.99$, a wysyłka jest bezpłatna.


1. Blake (w koniakowym): Buty bojowe to konieczność na jesień! Nie tylko ci źli chłopcy utrzymają Ci ciepło, ale te buty są dodatkowo dobre na deszczową pogodę i niesamowicie wygodne. Z leginsami, dżinsami czy nawet spódnicą, możesz założyć do nich wszystko z szafy.


2. Chassidy (w czerni): Mam obsesję na punkcie tych botków (tylko dodać detale na górze). Są elefanckie i sexy: idealne na wyjście wieczorem.


3. Martin (w czerni): Nadal jestem zdziwiona, że ta torebka kosztuje jedyne 39,99$. Jest piękna, a czarno-białe detale wewnątrz nadają jej uroku. Ta torba zmieści prawie wszystko. Laptop czy notebook wejdę bez wysiłku… idealna do pracy lub szkoły. Lub wziąć ją w podróż i spakować podręczne rzeczy!

To moje ulubione jesienne dodatki, ale to tylko ich zarys. JustFab ma coś dla każdego. W każdym miesiącu możesz zobaczyć nowe buty, torebki, biżuterię i inne. Członkowie mogą kupić wszystkie rzeczy za 39,99$ (a czasem i mniej) z bezpłatną wysyłką i wymianą. Taaakie proste! Dodatkowo członkowie mają dostęp do modowych wskazówek, tablice stylów, rekomendacje od konsultantów strony. Ceny są bardzo przystępne, a jest także bonus dla nowych członków, którzy pierwszą rzecz mają za darmo.

*Niestety przesyłki nie dochodzą do Polski i można zamawiać tylko z 48 stanów USA, Alaski, Hawaii,
Puerto Rico i Kanady. Jednak wydaje mi się, że takie dodatki jak prezentuje Vanessa można dostać również w skalpach w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *