Suave | 26.10.2013

Wildcats powracają! US Weekly może potwierdzić, że obsada High School Musical spotka się po 5 latach i to w słusznej sprawie. Obsada spotka się ponownie w grudniu, aby wspomóc działalność społeczną Monique Coleman wraz z jej fundacją GimmeMo, która pomaga inwestować i tworzyć programy do poprawy jakości życia młodzieży na całym świecie.
Przyjęcie odbędzie się w Los Angeles, a fani mogą wziąć udział w losowaniu, aby wygrać jedno z miejsc obok obsady! Ci którzy chleliby mieć szansę na wygraną mogą dofinansować kampanię już od 3$, aby zostać wpisanym na listę i zyskać szansę na wygraną. Zwycięzca wraz z jedną osobą towarzyszącą wygra wycieczkę do Los Angeles i dołączy do obsady na ich przyjęciu.
Ci, któzy podarują więcej, mogą dostać inne wyjątkowe narody, takie jak bluzy, t-shirty i spersonalizowane podziękowania od ekipy. Członkowie jacy pojawią się na imprezie: Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Corbin Bleu, Lucas Grabeel, Kaycee Stroh, Olesya Rulin i reżyser Kenny Ortega. Zac Efron nie będzie mógł przybyć, ale nagra dla zwycięzcy specjalne wideo.
High School Musiacl miło swoją premierę w 2006. Obsada powróciła w High School Musical 2 rok później, a w 2008 nakręcono High School Musical 3: Senior Year. Aby mieć szansę na wygraną przejdź do Prizeo.com/HSMreunion. Ostatnia szansa na donację będzie 1 grudnia.

A teraz najlepsza wiadomość… fani z Polski również mogą brać udział w konkursie! Nagroda obejmuję cene biletów lotniczych, dwie noce w hotelu (bez posiłku) oraz wejście na imprezę z obsadą HSM. Z lotnika i na lotnisko trzeba zorganizować sobie transport samemu, ale przy nagrodzie jaką można wygrać to nic. No to do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *