Suave | 25.11.2012

Jak co roku w czwarty czwartek listopada w Stanach obchodzony jest Dzień Dziękczynienia tzw. Thanksgiving. W tym roku przypadł ten dzień na 22 listopada. Oczywiście i w tym roku panna Hudgens nie zapomniała o celebracji tego dnia. Tym razem musiała się jednak sama zmagać z posiłkiem na ten dzień, ponieważ obchodziła go z dala od rodziny – w Nowym Jorku wraz ze swoim ukochanym Austinem Butlerem.

Szybki link: Strona główna » Prywatne » Inne » Oficjalna Strona

Oh Boże! Jestem już zaopatrzona we wszystko na Święto Dziękczynienia. Pierwszy raz będę przygotowywać na ten dzień posiłek. Boję się!Jakieś sugestie lub wskazówki? xx, V

Szybki link: Strona główna » Prywatne » Inne » Oficjalna Strona

Witajcie moi kochani! Szczęśliwego Dnia Dziękczynienia! Po przeczytaniu waszych wszystkich, spaniałych komentarzy pod moim ostatnim postem, chciałam napisać trochę więcej…Dzisiaj jest szczególny dzień. Dzień, który zachęca nas do bycia pozytywnymi. Przypomina nam samym do mówienia tym których kochamy jak wdzięczni jesteśmy, napełnia nam brzuchy, aż w końcu nie możemy już więcej zjeść, przebywamy z rodziną i przyjaciółmi. Nie ma powodu aby to się zakończyło dzisiaj (cóż, jedzenie powinno lol). Powinniśmy zawsze mieć czas aby dać się chwalić i powiedzieć bliskim jak bardzo nam zależy.

Możesz stworzyć własną rzeczywistość. Tworzyć codziennie wakacje. Również chciałabym poświęcić chwilę, aby powiedzieć moim niesamowitym fanom jak wiele dla mnie znaczycie. Wspieracie mnie, gdy jest łatwo i ciężko. Podnosicie mnie kiedy jestem na dole, całą miłość przesyłacie mi z różnych zakątków świata, to takie słodkie. Sprawiacie, że staram się być lepszym człowiekiem. Dziękuję. Za wszystko. Dużo miłości dla wszystkich.

Gotuję mój pierwszy posiłek dziękczynny i modlę się, że nie spalę całego. Hahaha życzcie mi szczęścia i spędźcie niesamowity dzień.

Xx V

PS. Mała historia dyni z obrazka… Słuchajcie, to stało się na chodniku, jakiś starszy pan kopał ją przed siebie, więc sobie pomyślała „Ta dynia potrzebuje domu” i ją przygarnęłam =)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *