Suave | 29.11.2012

Pomiędzy poszukiwaniem drzewka świątecznego w piątek zobaczyłam świąteczną wystawę w Free People, to oficjalne! Święta się zbliżają, a ja mam małą obsesję. Pomyślałam, ze przez ten weekend pokażę Wam kilka propozycji na świąteczne prezenty, by pomóc Wam w zakupach albo małą podpowiedź co możecie komu wysłać!!! Pierwsze na liście są rzeczy od Free People… najlepsze jest to, że wszystkie są poniżej 100$.


1. Etui na słuchawki: Jestem opętana tą ideą! Idealne na podróż! Nie ma nic gorszego niż rozplątywanie słuchawek, gdy chcesz wyjść. Perfekcyjny prezent dla muzycznego maniaka jak ja! lol.


2. Double Layer Rosemary: kocham. kocham. kocham to. I to tyle co mam do powiedzenia o tym.


3. Loop Knit Eternity Scarf: Nie tylko są w wielu kolorach, aleeee także stylowe i naprawdę ciepłe. Pogoda w Nowym Jorku jest o wiele zimniejsza niż w LA. Plusss pasuje do wszystkiego. Zdecydowanie musisz mieć to na zimę.


4. Hair Chalk: TO JEST NIESAMOWITE! Dlatego jest na mojej liście. Widziałam to w sklepie i umarłam! Kreda jest dostępna w 24 kolorach i jest bardzo łatwa w użyciu. Idealna na szybkie zmiany przy odrobienie zabawy. Najlepszą częścią jest to, że szybki prysznic, trochę szamponu i znika.

Mam nadzieję, że Wam się spodoba Lovebugs. Pozostańcie ze mną. Mam jeszcze trochę bajerów do pokazania.

xx, V

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *