Suave | 02.02.2013

Vanessa przyłączyła się do promowania akcji American Heart Association, która zachęca do zdrowego trybu życia. Jak wiemy, Baby V dużo czasu spędza na siłowni, zajęciach jogi, a gdy pogoda w Los Angeles dopisuje (zawsze dopisuje, ale czasem może być, aż za ciepło) na spacery wybiera się do Runyon Canyon.

Szczęśliwego 1-go lutego lovebugs! To oficjalnie amerykański miesiąc serca i narodowy dzień noszenia czerwieni (mam nadzieję, że wszyscy macie na sobie dzisiaj coś czerwonego promując zdrowe serce i zdrowy tryb życia). W każdym tygodniu tego miesiąca będę dzielić się z Wami różnymi wskazówkami, aby utrzymać serce w zdrowiu, by było silne, a wasze ciało szczęśliwe!

Moja pierwsza wskazówka jest prosta w realizacji każdego dnia. Gotowi?

WSKAZÓWKA: SPACERUJ 20 MINUT DZIENNIE

To tylko 20 minut, a korzyści dla zdrowia mogą utrzymywać się przez całe życie. Na przykład, chodzenie pomaga zwiększyć ciśnienie krwi i poziom cukru we krwi, pomaga utrzymać wagę ciała i obniżyć ryzyko otyłości, zmniejsza ryzyko wystąpienia raka piersi i raka jelita grubego, a mój ulubiony …. Marsz poprawia samopoczucie psychiczne. Uwielbiam to! Jest o wiele więcej korzyści ze spacerowania!

Nigdy nie jesteś za młody, aby myśleć o takich rzeczach. Rozpocznij zdrowy tryb życia już teraz i przyzwyczajaj się do zdrowych nawyków, które będą miały długoterminowe korzyści.

Taaak! Zamiast jechać samochodem do sklepu na rogu, przejdź się. Spacery do przyjaciół, chodzenie do pracy, spacer do lokalnej kawiarni, by wziąć dzienny kubek kawy. Jeśli jesteś zestresowany, albo masz dużo na głowie – idź na spacer, oczyść umysł. Pomyśl co robisz codziennie, a mógłbyś włączyć do tego spacerowanie.

Zrób z tego zabawę! Innym pomysłem jest stworzenie listy utworów, które trwają 20 minut. Gdy już wszystkich przesłuchasz będzie znaczyło, że już koniec. Zdziwisz się jak szybko w ten sposób leci czas! Podsczas kolejnego spaceru wypróbuj moją „Walking playlist”.
xx, V

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *