Aisha | 21.07.2012

Do sieci trafiły dwa nowe skany z (póki co!) nieznanej mi gazety. A jak już wiele razy się przekonaliśmy, co nowy skan to nowe zdjęcie z sesji. Tak też jest i tym razem! Na stronach magazynu widzimy dwie dotąd niepublikowane nigdzie fotki z sesji z 2011 roku, która została wykonana na potrzeby promocji filmu „Journey 2” i dla zwykłych fanów wciąż nie jest dostępna (już kiedyś wspominałam, że dostęp do zdjęć mają wyłącznie gazety). Skany są o tyle ciekawe, że widzimy Baby V w nowej stylizacji! Do tej pory podziwialiśmy ją w niebieskiej bluzce czy też sukience i futerku; teraz panna Hudgens pozuje w długiej czerwono – czarnej sukni. Podoba się? Poniżej tłumaczę krótki artykuł, który udało mi się odczytać ze skanów. Za wszelkie błędy przepraszam :-)

„Jest zabawnie gdy przemieniasz się w totalnie inną osobę, a następnie spoglądasz do lustra i nie wiesz kim ty właściwie jesteś” odważnie potwierdza gwiazda. Mam na myśli, że jest to pewien rodzaj strachu, ale jest on radosny i przełomowy. To takie fajne, gdy pozwalają ci skakać w pustą przestrzeń i musisz chwytać różne niewidzialne rzeczy.”
Z pewnością; ekscytacja nie jest ci nieznana kiedy sam uprawiasz „extreme adrenaline junkie” *

* extreme adrenaline junkie – chodzi o robienie rzeczy ekstremalnych, podnoszących adrenalinę; myślę, że jest tutaj nawiązanie do skoku Vanessy i Austina ze spadochronem :-)

Resztę dodam jutro, bardzo bardzo bardzo przepraszam, że wciąż tego nie zrobiłam, ale jak doskonale wiecie, wczoraj praktycznie przez cały dzień były problemy ze stroną, dzisiaj to samo, a to wszystko przez hakerów… W dodatku skany są okropnej jakości i ciężko jest odczytać tekst :-(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *