Suave | 20.09.2013

Gwiazda „High School Musical” Vanessa Hudgens w poważnej roli i adaptacja bestsellerowej powieści „The Book Thief” pojawią się na tegorocznym Heartland Film Festival w stanie Indiana:

• “Gimme Shelter,” z udziałem Hudgens jako ciężarnej, nastolatki, która ucieka od okrutnej matki pojawi się na otwarciu Heartland na nocnej imprezie 17 października w The Toby, Indianapolis Museum of Art. Film w którym zobaczymy również Rosario Dawson, Brendana Frasera i Jamesa Earla Jonesa zostanie wyświetlony o 7:30 po południu, a na czerwonym dywanie panna Hudgens ma się pojawić o 6:15. Po filmie Nessa weźmie udział w Q&A z pozostałymi członkami obsady, a następnie uda się na after-party do Deer Zink Pavilion. Hudgens pojawi się w noc otwarcia jak i na ceremonii wręczenia nagród 19 października.

22 doroczny Heartland Film Festival będzie dotyczył „pozytywnych aspektów życia”. Widownia Indianapolis będą mogli zobaczyć pierwsze spojrzenie na “Gimme Shelter”, którego premiera zapowiadana jest na grudzień w Los Anegeles, a także “The Book Thief”, który będzie miał premierę 15 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *