Suave | 26.10.2013

Life & Style już jakiś czas pisało o zaręczynach gwiazdy High School Musical – Ashley Tisdale z Christopher’em French’em.
Choć para nie ogłosiła jeszcze daty śluby, jedno jest pewne – przyjaciółka Ashlet Tisdale, Vanessa Hudgens będzie w to zaangażowana.
„Duh, jestem jej najlepszą przyjaciółką!” – Vanessa powiedziała Life & Style, że zrobiłaby wszystko, aby spełnić obowiązek druhny , w krótkim wywiadzie podczas imprezy inauguracyjnej LeJolie.com, nowej, zakupowej stronie w No Vacancy w Hollywood.
„Cieszę się razem z nią. Jestem naprawdę wdzięczna, że mogę być częścią jej życia.” Przyjaciółki spotkały się podczas kręcenia mega-popularnego High School Musical, a przy okazji – odsada filmu spotka się po 5 latach znowu, aby wspierać fundację. Organizatorem jest Monique Coleman, który grała Taylor McKessie w trylogii.
„Monique zadzwoniła do mnie i opowiedziała o pomyśle,” mówi Vanessa. „Czekałam przez jakiś czas, aby ktoś coś takiego zrobił, gdyż nie jestem dobra w planowaniu i wtedy zadzwoniła. Byłam naprawdę podekscytowana.” Jedną rzeczą jaką Vanessa jest najbardziej w tym wszystkim podekscytowana? Dziewczyny będą w jednym hotelu, gdzie będą miały czas dla siebie. „Wszystkie byłyśmy podniecone!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *